Čo Vás čaká
v Štúdiu Estetika?

V našom príjemnom štúdiu pracujeme so švajčiarskou technológiou, ktorá využíva modernú metódu - ozónoterapiu. Táto metóda pôsobí na základe blahodárnej trojkombinácie (kyslík - ozón - teplo) na ľudské telo.

Výsledkom je výrazné okysličenie buniek organizmu a následné urýchlenie látkovej výmeny, čo v spojení s cieleným cvičením vedie k zvýšenému výdaju energie. Tým sa u Vás naštartuje proces úbytku tukových buniek a nadváhy. Súčasne sa zlepšuje kvalita pokožky, zmierňuje sa celulitída a strie.

Súčasťou daného redukčného programu je účinné cvičenie v špeciálnom ležadle, prispôsobené potrebám a želaniam každého klienta (napr. so zameraním sa na bruško, boky či sedacie partie). Cvičebný program zohľadňuje aj prípadné zdravotné problémy jednotlivých zákazníkov.

Dôležitou súčasťou redukčného programu je rozbor Vašich návykov v oblasti stravovania, ako aj úprava a poradenstvo pri vytváraní správnej životosprávy.

Viac doplňujúcich informácií Vám radi poskytneme na našom telefónnom čísle alebo priamo pri osobnej návšteve nášho štúdia.

História Štúdia Estetika

Štúdio Estetika bolo otvorené v roku 2003 a od roku 2013 pokračuje s novou majiteľkou a názvom Estetika-sk, v tých istých priestoroch, odborným personálom, nazbieranými skúsenosťami a novou cvičebnou pomôckou BOSU.

Zaoberáme sa najma redukciou hmotnosti pomocou ozónoterapie, ale aj spevňovaním a formovaním postavy. V našom štúdiu nie ste obmedzovaná vekom, hmotnosťou, ani zdravotnými problémami a taktiež ponúkame cvičebné kúry mužom.

Máme veľa spokojných klientiek a klientov a veľmi dobré výsledky, čo je pre nás vynikajúca vizitka.

Ponúkame Vám cvičenie a odborné poradenstvo v príjemnom prostredí, za prijateľné ceny pod dohľadom milých a trpezlivých odborných asistentiek.